امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۰۱۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۴

کشف ویژه کیهـان، گاف از آب در آمـد!

عصرخبر - روزنامه کیهان در شماره امروز خود در خبری ویژه نوشت: « «مشکل ویزای معاون رئیس‌ جمهور به دست ایرنا و ایسنا حل شد!» دو خبرگزاری دولتی در ابتکاری قابل تأمل و با هماهنگی وزارت خارجه مشکل غیبت 9ماهه سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل را حل کردند. 
 
خبرگزاری‌های ایرنا و ایسنا خبر اظهارات غلامحسین دهقانی در جلسه مجمع عمومی سازمان ملل را منتشر کرده و او را که قائم‌مقام نمایندگی است به‌عنوان سفیر و سرپرست نمایندگی ایران در سازمان ملل معرفی کرده‌اند! سایت نمایندگی ایران در سازمان ملل نیز دهقانی را با همین عنوان معرفی کرده و این در حالی است که وزارت امور خارجه اسفند سال گذشته حمید ابوطالبی (معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور) را به‌عنوان سفیر کشورمان در سازمان ملل معرفی کرد اما با کارشکنی دولت و وزارت خارجه آمریکا که ابوطالبی را تروریست! می‌خواند و عدم صدور ویزا اکنون 9 ماه است که ایران فاقد سفیر در سازمان ملل است. مقامات وزارت خارجه در واکنش به اقدام غیرقانونی آمریکا تصریح کردند که فرد دیگری را معرفی نخواهند کرد اما ظاهراً به‌روال همه نرمش‌های بی‌سروصدا و یک‌طرفه‌ای که در 14-15ماه گذشته صورت گرفته، محافل رسانه‌ای و دیپلماتیک دولت درصدد برآمده‌اند مسئله را با حذف صورت مسئله حل کنند!» 
 
کیهان در حالی تصور کرده که از نمایندگی ایران در سازمان ملل و ایرنا و ایسنا گاف گرفته است که همواره معاون سفیر ایران در سازمان ملل حتی در شرایط حضور سفیر عنوان سفیر را یدک می کشند با این تفاوت که در ادامه جایگاه آن ها عنوان می شود به عبارت دیگر دهقانی سفیر و سرپرست فعلی ایران در سازمان ملل در زمانی که خزاعی سفیر ایران در سازمان ملل بود نیز با عنوان سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل فعالیت داشته است و کیهان کشف خارق العاده ای نکرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی