امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۰۳۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۱

آمادگی ایران برای بازدید مدیریت شده از مریوان

سخنگوی سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران، گزارشات آژانس بین المللی انرژی اتمی را دوپهلو و با اهداف سیاسی عنوان کرد و گفت: ایران آمادگی خود را برای بازرسی مدیریت شده از مریوان اعلام می کند تا به صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای ایران پی ببرند.

به گزارش ایرنا، «بهروز کمالوندی» روز شنبه در گفت و گویی افزود: از 18 مورد اقدام توافق شده بین ایران و آژانس 16 موضوع به نتیجه رسیده است،2 مورد دیگر باقی مانده که ناشی از اشکال وارده به مکانیزم آژانس است.

وی ادامه داد: گزارشات راستی آزمایی پادمانی موید این است که همه فعالیت های ایران صلح آمیز است و هیچ گونه انحراف و تخلفی دیده نشده است.

کمالوندی تاکید کرد: ما پروتکل الحاقی را اجرا نمی کنیم، بنابراین استفاده از ادبیات مربوط به پروتکل برای کشور ما درست نیست.

وی همچنین تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بارها در جلسات فنی ،سوالات جدی را مطرح کرده و از مسوولان آژانس بین المللی انرژی اتمی خواسته است توضیحات لازم را درباره خواسته هایشان ارایه کنند و ما هم آماده ارایه اطلاعات هستیم.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران درباره اظهارنظر صورت گرفته درباره تاسیسات هسته ای در مریوان گفت: ما آمادگی داریم برای بازدید از مریوان دسترسی مدیریت شده را فراهم کنیم.

کمالوندی بار دیگر تاکید کرد: اطلاعات جعلی است و متاسفانه آژانس به این موارد تکیه می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی