امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۱۸۹۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۹

واکنش رسایی به جوابیه مهدی هاشمی

نماینده مردم تهران در مجلس در واکنش به قرائت جوابیه مهدی هاشمی گفت: اگر فرزند یک کارگر یا فرزند یک کشاورز یا یک کارمند یا راننده تاکسی جوابیه می‌داد اجازه پیدا نمی‌کرد از پشت تریبون برخلاف آئین‌نامه قرائت شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی پس از قرائت جوابیه مهدی هاشمی رفسنجانی در جلسه علنی امروز چهارشنبه پارلمان پیرامون نطق 2 هفته قبل نماینده تهران، زمانی که باهنر اجازه تذکر به وی نداد با صدای بلند گفت: «گربه زاهد شده».

وی اضافه کرد: خانواده‌ای که علیه رهبری فتنه کرده و هوادارانش را به خیابان ریخته بود امروز با استناد به سخنان رهبری جوابیه می‌دهد.

رسایی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: اگر فرزند یک کارگر یا فرزند یک کشاورز یا یک کارمند یا راننده تاکسی جوابیه می‌داد اجازه پیدا نمی‌کرد از پشت تریبون برخلاف آئین‌نامه جوابیه‌اش قرائت شود اما این متخلف فتنه‌گر چون اسم پدرش اکبر است، اجازه دارد برخلاف قانون به نطق قانونی یک نماینده جواب دهد و این جوابیه قرائت هم می‌شود، در حالی که افراد مختلفی جواب می‌دهند ولی قرائت نمی‌شود.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی