امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۵۰۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری

بازنشستگانی که حقوق ۱۴ میلیونی می‌گیرند

در حال حاضر تعدادی کمی از بازنشستگان حقوق ۱۰ الی ۱۴ میلیونی دریافت می کنند و تلاش می کنیم تا حقوق بازنشستگان براساس عدالت پرداخت شود.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حال حاضر تعدادی کمی از بازنشستگان حقوق ۱۰ الی ۱۴ میلیونی دریافت می کنند و تلاش می کنیم تا حقوق بازنشستگان براساس عدالت پرداخت شود.

محمود اسلامیان روز چهارشنبه در حاشیه دیدار مسئولان صندوق بازنشستگی کشوری با هیات عراقی در جمع خبرنگاران،به پرداخت وام ضروری به ۲۰۰ هزار بازنشسته صندوق اشاره کرد و افزود: به هر بازنشسته ۲ میلیون تومان به عنوان وام ضروری پرداخت شده است که در ۸ ماهه گذشته ۱۶۰ الی ۱۷۰ هزار نفر از بازنشستگان این مبلغ را دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر یک میلیون و ۲۸۰ هزار بازنشسته تحت پوشش این صندوق قرار دارند،گفت:‌ در سال گذشته حدود ۶۰ هزار بازنشسته از تسهیلات سفر زیارتی و سیاحتی استفاده کردند که امسال تعداد آنها به ۸۰ هزار نفر خواهد رسید .

به گفته وی ، برنامه ریزی برای اعزام بازنشستگان به عتبات عالیات انجام شده که بخشی از هزینه‌های سفر توسط بازنشسته و بخشی دیگر توسط صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت می‌شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه بازنشستگان در این صندوق و سایر صندوق‌ها در دولت گذشته با شرایط اقتصادی ناگواری روبه‌رو بودند به طوریکه حقوقی که آنها دریافت می‌کردند با تورم آن سال همخوانی نداشت، گفت:به دنبال این هستیم که پرداخت حقوق و مزایا به بازنشستگان به صورت عادلانه باشد.

اسلامیان به تفاوت در پرداختی ها اشاره کرد و افزود: در حال حاضر تعداد کمی از بازنشستگان بین ۱۰ الی ۱۴ میلیون تومان حقوق بازنشستگی دریافت می‌کنند که البته منشاء این‌ها خارج از صندوق است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی