امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۵۹۵۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹

حذف پست‌های جنجالی اینستاگرام قاتل ستایش!+تصویـر

امیر قاتل دختر بچه 6 ساله‌ای به نام ستایش است که در شهر ورامین به قتل رسید.

این نوجوان 16 الی 17 ساله تنها یک روز پس از قتل توسط پدر و مادرش به پلیس تحویل داده شد و اکنون در کانون اصلاح و تربیت در بازداشت به سر می‌برد.اما نکته جالب توجه این است که از هفته گذشته تا امروز پست‌های صفحه اینستاگرام این فرد کاهش یافته و چند پست ابتدایی آن حذف شده است.

اما سوال اصلی این است که متهمی که در بازداشت به سر می‌برد چگونه به اینستاگرام دسترسی دارد و یا چگونه توانسته رمز صفحه شخصی خود را به دوست یا اعضای خانواده‌اش بدهد که این پست‌ها را پاک کنند.

این در حالی است که روز گذشته هم امیر به دادسرای تهران برده شد و در جمع دادستان تهران و معاونین وی درباره قتل ستایش و همچنین انگیزه‌های خود اظهار نظر کرد.

در زیر تصاویر مربوط به پست‌های حذف شده را مشاهده می‌کنید.

 

و اما صفحه اینستاگرام امروز قاتل ستایش:

همانطور که مشخص است 4 تصویر از پست‌های این صفحه حذف شده است

تصویر اول تصویر یک حیوان یا انسان‌نمای ترسناک

تصویر دوم تصویر متهم به همراه یک خانم

تصویر سوم تصویر یک جوان که به صورت سیاه و سفید بوده

و در نهایت تصویر یک قلیان میوه‌ای

*به نظر می‌رسد متهم باید در چنین شرایطی از ارتباط با برخی از افراد منع شده باشد و اجازه صحبت درباره برخی مسائل را نداشته باشد.

اگر متهم می‌تواند به راحتی در ایام نگهداری در کانون اصلاح و تربیت رمز صفحه شخصی اش را به کسی بدهد شاید برخی اطلاعات دیگر را هم توانسته به کسان دیگری منتقل کند.

از این رو به نظر می‌رسد عدم مواجهه متهم با افراد دیگر و حداقل مراقبت از اینکه چه مطالبی در گفت‌وگوی متهم با دیگران رد و بدل می‌شود ضروری است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی