امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۰۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۹

زنان سرپرست خانوار جلوی دوربین "شور زندگی"

تهیه‌کننده "شور زندگی" از آغاز تصویربرداری این مستند پنج قسمتی به کارگردانی مونا زندی حقیقی خبر داد.

خرداد نیوزبه نقل از مهر، بهروز کریمی تهیه‌کننده "شور زندگی" در این زمینه گفت: در این مجموعه به موفقیت زنان سرپرست خانوار فعال در گروه‌های همیار خواهیم پرداخت. نکته دارای اهمیت درباره این زنان رسیدن آنان به سطح قابل توجهی از توانمندی است. در این برنامه با روایتی مستند از گروه‌های همیار به ابعاد اجتماعی و اقتصادی زندگی زنان فعال در این گروه‌ها پرداخته و تلاش، شوق فعالیت و شور زندگی در آنان را به تصویر می‌کشیم.

وی افزود: این بانوان با استعانت از حضرت حق از سوی معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی کشور هدایت و حمایت شدند تا روحیه تعاون در خود را بالا برده و با ارجح دانستن منافع جمعی به منافع فردی، به خود باوری رسیده و با تلاش و کوشش جمعی در مسیر رسیدن به توانمندی، موفقیت‌های ارزشمندی را کسب کنند.

به گفته کریمی تصویربرداری "شور زندگی" در لاهیجان، دماوند، قم، زنجان و سبزوار انجام خواهد شد.

این تهیه‌کننده یادآور شد: مونا زندی حقیقی این مجموعه را کارگردانی می‌کند و محمدرضا تیموری تصویربرداری کار را برعهده گرفته است. دستیار کارگردان و برنامه‌ریز شقایق عزیزخانی، صدابردار احمدرضا طایی و مدیر تدارکات بهادر کریمی است.

"شور زندگی" در گروه اجتماعی شبکه یک سیما در پنج قسمت 30 دقیقه‌ای تهیه می‌شود

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی