امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۱۵۸۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵

موضع‌گیری روسیه نسبت به انتخابات آتی ریاست‌جمهوری ایران

خرداد: ماریا زاخارووا، سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد مسکو آماده است با هر رییس جمهوری که در ایران سر کار آید، همکاری کند.

به گزارش خرداد به نقل از خبرگزاری دولتی اسپوتنیک، زاخارووا امروز در نشست خبری هفتگی خود اظهار داشت: "همه آنچه که به روند انتخابات مربوط است، امر داخلی این کشور و مردم آن است. ما با افرادی که در ایران سر کار خواهند آمد، همکاری خوهیم کرد".

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با اشاره به اینکه روابط روسیه و ایران سابقه دیرینه تاریخی دارد، افزود: "البته ما امیدواریم که در آینده هم شاهد تحرک و تحولی مثبت در روابط دو کشور باشیم".

انتخابات ریاست جمهوری ایران 19 مه سال 2017 (29 اردیبهشت 1396) برگزار می شود.

رئیس جمهوری ایران مطابق قانون اساسی با کسب نصف به علاوه یک کل آرا انتخاب می شود؛ چنانچه در مرحله اول هیچ یک از داوطلبان اکثریت آرا را به دست نیاورند، انتخابات دو مرحله‌ ای می شود بدین معنی که دو نامزدی که بیشترین آرا را در مرحله اول کسب کرده‌اند در انتخابات مرحله دوم شرکت می ‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی