امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۲۴۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲

تهدیدهای واشنگتن علیه سوریه بی‌شرمی است

خرداد: ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با تاکید بر اینکه کشتار 42 سوری توسط نیروهای آمریکایی و ائتلاف وابسته غیرقابل پذیرش است گفت که تهدیدهای جدید واشنگتن علیه سوریه بی شرمی محسوب می شود.

به گزارش ایرنا؛ زاخارووا در گفت وگو با خبرنگاران به حمله هوایی اخیر ائتلاف آمریکایی به منطقه میادین در استان دیرالزور اشاره کرد و افزود: در این حمله 42 غیرنظامی سوری کشته و دهها نفر دیگر مجروح شدند.

پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه روسیه روز شنبه به نقل از سخنان زاخارووا نوشت: در طول ماه رمضان غیرنظامیان سوری که هیچ ارتباطی با تروریست ها نداشتند، قربانی حملات ائتلاف آمریکایی شدند.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه سپس به چند مورد حمله آمریکا و متحدانش به مواضع نظامیان سوری از جمله با موشک به پایگاه الشعیرات اشاره کرد و افزود: هواپیماهای ائتلاف آمریکا به یگان های ارتش سوریه در مناطق دیرالزور و التنف که با تروریست ها می جنگند، هجوم برده و شمار زیادی را به قتل رساندند.

وی ادامه تهدیدهای ضدسوری مقام های آمریکا با توجه به اقدامات این کشور و متحدانش علیه سوریه را بی شرمانه خواند.
زاخارووا افزود: متاسفانه شاهد طرح ادعای واهی دیگری از طرف واشنگتن علیه دولت سوریه بودیم که گویا ارتش این کشور انجام یک حمله شیمیایی را تدارک می بیند.

وی در پایان گفت: در حالی این اتهام به دمشق وارد می شود که مقام های آمریکایی هیچ گونه شواهدی برای اثبات ادعای خود ارائه نکرده اند و روشن نیست بر اساس چه شواهدی این گونه نتیجه گیری می کنند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی