امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۳۶۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰

روسیه هشدار داد: فشار بر کره شمالی فاجعه بار است

خرداد: «ماریا زاخاروا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه در سخنانی با اشاره به تنش های اخیر در شبه جزیره کره تأکید کرد: فشار به کره شمالی می تواند به وقوع یک فاجعه جنگی در شمال شرق آسیا منجر شود.

به گزارش خرداد از مهر به نقل از الجزیره، «ماریا زاخاروا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه نسبت به افزایش تهدیدات علیه کره شمالی هشدار داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: فشار به کره شمالی می تواند به وقوع یک فاجعه جنگی در شمال شرق آسیا منجر شود.

زاخاروا در ادامه تأکید کرد: اگر فشارها بر کره شمالی منجر به جنگ هم نشود، ممکن است به وقوع فاجعه انسانی بی سابقه ای در این کشور منجر شود.

وی ضمن انتقاد شدید از استقرار سامانه های دفاع موشکی ایالات متحده آمریکا در کره جنوبی تصریح کرد: استقرار این سامانه ها در کره جنوبی، ثبات منطقه را تأمین نمی کند.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه با تأکید بر راهکار سیاسی برای حل مسأله کره شمالی اظهار داشت: مسکو از تمامی طرح هایی که منجر به پایان مسالمت آمیز مسأله کره شمالی شود، استقبال می‌کند. زاخاروا همچنین از جامعه جهانی خواست تا طرف های درگیر در بحران کره شمالی را به انجام گفتگو با پیونگ یانگ تشویق کنند.  

وی همچنین از آمادگی مسکو برای میانجی گری در مساله بحران کره شمالی و آماده کردن بستر انجام مذاکرات در این خصوص خبر داد.  زاخارووا گفت که رقابت های تسلیحاتی در شبه جزیره کره منجر به ایجاد بحرانی بزرگ در این منطقه خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی