امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۳۹۶۰۵
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶

اظهارات ضد و نقیض از موافقت کردستان با حضور ناظران عراقی در فرودگاه‌های اربیل و سلیمانیه

خرداد:در حالی که پایگاه‌های خبری از موافقت دولت اقلیم کردستان عراق با حضور ناظران عراقی در فرودگاه‌های اربیل و سلمانیه خبر می‌دهند، سخنگوی وزارت حمل و نقل اقلیم کردستان این مساله را تکذیب کرده است.

به گزارش خرداد به نقل از  ایسنا، اسکای نیوز گزارش داد: دولت اقلیم کردستان عراق با حضور ناظران عراقی در فرودگاه‌های بین‌المللی اقلیم کردستان در اربیل و سلیمانیه موافقت کرده است. این در حالی است که امید محمد، سخنگوی وزارت حمل و نقل اقلیم کردستان این مساله را تکذیب کرد.

وی در مصاحبه با سومریه نیوز گفت: اخبار مبنی بر اینکه اقلیم کردستان با تعیین ناظران دولت عراق در فرودگاه‌های اربیل و سلیمانیه موافقت کرده باشد، صحت ندارند. اقلیم کردستان آماده مذاکره با بغداد در مورد فرودگاه‌های اربیل و سلیمانیه براساس قانون نظام هواپیمایی است.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

اهم سخنان روحانی در نشست خبری امروز: استعفا معنا ندارد/ روحانی هیچ لیستی ندارد/تشکر روحانی از سپاه/ما هیچ گاه با ضعف پای میز مذاکره نمی‌رویم/آمار واقعی کشته‌های آبان با آمار در رسانه‌ها فاصله زیادی دارد/ من هیچ موقع انتخابات را زیر سوال نبردم و نمی برم/مجمع خودش طرف دعوا شده/دولت ناکارآمد نیست