امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۳۹۶۳۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰

اولین عقب نشینی مقامات اقلیم در برابر تهدید جدی العبادی

خرداد: نخست وزیر عراق با لحنی متفاوت از همیشه و کاملا جدی روز گذشته مقامات اقلیم کردستان را تهدید کرده و برای آنان تا ظهر جمعه ضرب الاجل گذاشت که کنترل فرودگاه های اربیل و سلیمانیه را به مقامات عراقی بسپارند، حال مدیر فرودگاه اربیل از تعلیق پروازهای بین‌المللی از عصر فردا (جمعه) خبر داده است.

به گزارش  خرداد از ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی روسیا الیوم، تالار فائق صالح، مدیر فرودگاه بین‌المللی اربیل گفت: تعلیق پروازها از ساعت 6 عصر روز جمعه به وقت محلی اجرایی خواهد شد.

پیشتر کابینه عراق تصمیم گرفته بود تا در صورت عدم تحویل مدیریت دو فرودگاه اربیل و سلیمانیه به دولت فدرال عراق، ممنوعیت پروازها از و به اقلیم کردستان اعمال شود. این درخواست در واکنش به اجرای رفراندوم استقلال کردستان عراق مطرح شد.

از سوی دیگر، دولت اقلیم کردستان عراق روز چهارشنبه  موافقت خود را با حضور ناظران عراقی در دو فرودگاه اربیل و سلیمانیه در اقلیم کردستان عراق اعلام کرد. اما در عین حال پیشنهاد داد درباره این مسئله مذاکره شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی