امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۳۹۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱

اقلیم کردستان عراق: بخش ویژه مقابله با تحریم ها تشکیل می دهیم

خرداد: شبکه تلویزیونی رووداو وابسته به نیچروان بارزانی نخست وزیر دولت اقلیم کردستان عراق اعلام کرد یک بخش ویژه را برای پوشش تحریمهای اعمال شده بر اقلیم کردستان عراق راه اندازی کرده است.
 
به گزارش خرداد از ایرنا این شبکه هدف از این اقدام را اطلاع رسانی به جهانیان در خصوص تحریماتی است که بغداد بر اقلیم بدلیل برگزاری یک جانبه همه پرسی اقلیم کردستان عراق ذکرکرد.
این شبکه امیدوار است با اطلاع رسانی در خصوص این تحریمها افکار عمومی را نسبت به اعمال فشار بر دولت مرکزی و لغو تحریمها بسیج نماید.

همزمان با این اقدام شبکه تلویزیونی کردستان 24 اعلام کرد وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران بدلیل شرایط خاص اقلیم کردستان عراق مجوز فعالیت این شبکه را در تهران لغو کرده و این شبکه دیگر مجوز فعالیت رسانه ای را در ایران ندارد.

برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان عراق به دستور مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق که در فضایی مملو از مخالفت داخلی و خارجی برگزار شد بغداد را مجبور به اتخاذ اقدامات تنبیهی علیه اقلیم کردستان عراق کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی