امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۳۹۸۸۰
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸

وزارت دفاع عراق:اقدامات مرزی علیه اقلیم کردستان با هماهنگی ایران و ترکیه است

خرداد:وزارت دفاع عراق با صدور بیانیه‌ای از همکاری با ایران و ترکیه برای اقدام علیه اقلیم کردستان در خصوص به دست گرفتن کنترل گذرگاه های مرزی خبر داد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، وزارت دفاع عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که برای به دست گرفتن کنترل گذرگاه‌های مرزی با اقلیم کردستان با هماهنگی ایران و ترکیه اقدام خواهد کرد.

در این بیانیه تاکید شده است که نیروهای عراقی برای حرکت به سمت گذرگاه‌های مرزی از سمت ایران و ترکیه که تحت کنترل دولت اقلیم کردستان است، برنامه ریزی می‌کنند.

کفاح محمود، مشاور رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرده بود که دو گذرگاه مرزی با ترکیه و ایران داخل اقلیم واقع شده و دولت اقلیم نمی‌تواند هرگونه تغییری در این خصوص را بپذیرد.

این در حالی است که در بیانیه وزارت دفاع عراق آمده است: اجرای مصوبات دولت مرکزی در خصوص اداره تمام گذرگاه‌های مرزی و فرودگاه‌ها براساس برنامه‌ریزی‌های از قبل تعیین شده و همکاری با کشورهای همسایه صورت خواهد گرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی