امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۴۰۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴

پیشنهاد توئیتری سخنگوی دولت اصلاحات درباره مذاکره مقامات اقلیم و دولت عراق

خرداد: عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت اصلاحات و استاندار پیشین کردستان در حساب کاربری خود در توییتر پیشنهاد کرد که تهران می‌تواند بهترین محل برای مذاکرات دولت عراق و مسئولان اقلیم کردستان درباره مسائل مربوط به همه‌پرسی استقلال باشد.

به گزارش خرداد؛ رمضان‌زاده روز گذشته توییت کرد: به‌جای پاریس، تهران مناسب‌ترین مکان برای گفت‌وگو میان مسعود بارزانی و حیدرالعبادی است.

عبدالله رمضان

 

به گزارش ایلنا، «برنارد هنری لوی» نویسنده فرانسوی چندی پیش درحاشیه مصاحبه‌اش با مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق که در پایگاه خبری «تبلت» منتشر شده است، از پیشنهاد امانوئل ماکرون رییس‌جمهوری فرانسه درمورد آمادگی این کشور برای آن‌که مذاکرات میان حیدرالعبادی رییس‌جمهوری عراق و بارزانی و دیگر مسئولان اقلیم کردستان در پاریس برگزار شود، خبر داده بود اما دولت بغداد تا این لحظه پاسخی به پیشنهاد غیررسمی ماکرون، نداده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی