امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۴۷۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶

ماریا زاخاروا همچنان بر اظهارات ضد امریکایی تاکید دارد

خرداد: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تاکید کرد، سازمان ملل متحد هیچ مجوزی را برای حضور نیروهای آمریکایی در سوریه نداده است.

به گزارش خرداد از ایسنا از تاس، ماریا زاخاروا گفت: ما از سخنان جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا در ۱۳ نوامبر که گفته است نیروهای آمریکایی با توجه به قطعنامه سازمان ملل در سوریه حضور دارند، شگفت زده شده‌ایم.
وی افزود: ما به شما یادآوری می‌کنیم شورای امنیت سازمان ملل تنها نهاد دارای قدرت تصمیم گیری برای اعزام نیروی مسلح نظامی در جامعه بین‌المللی است اما در مورد سوریه چنین چیزی تصمیم گیری نشده است، این کشور دولت قانونی دارد و نیروهای آمریکایی در آن اشغالگر محسوب می‌شوند.
به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، به نظر می‌رسد آمریکا در حال تسلط بر بخشی از خاک سوریه است تا دیگران را وادار به رسیدن به نتیجه مطلوب گفت‌وگوها بر اساس نظر ایالات متحده کند.
زاخارووا تاکید کرد: ما در مورد تلاش آمریکا برای حل و فصل در یک خانه غریبه بسیار نگران هستیم و حضور آنها به وضوح عجیب است و غیر ممکن است که صلح و آرامش را به ارمغان بیاورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی