امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۵۰۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳

هشدار شدید مسکو به آمریکا

خرداد: وزارت امور خارجه روسیه نسبت به افزایش فشار سرویس‌های جاسوسی آمریکا به خبرنگاران رسانه‌ای روسی در این کشور هشدار داد.

به گزارش ایسنا از اینترفاکس، ماریا زاخارووا گفت: مقامات آمریکا درصدد استخدام روزنامه‌نگاران روسی مشغول به کار در این کشور هستند و مسکو این اقدامات آنها را، اقدام تجاوزکارانه ارزیابی می‌کند.

وی افزود: به تازگی نمایندگان رسانه‌های روسی در کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده آمریکا تحت شدیدترین فشارهای نهادهای امنیتی مخفی برای استخدام و همکاری با آنان قرار گرفته‌اند که تهدیدی علیه روزنامه نگاران است.

به گفته زاخارووا این اقدامات تجاوزی به حریم اطلاعات نه تنها در مقابله با فدراسیون روسیه بلکه تجاوز و تحریم آزادی بیان در جهان است.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ادامه داد: مسکو این سوال را نه تنها از همتایان آمریکایی بلکه از کل جامعه جهانی درخصوص تحت فشار قراردادن رسانه‌های روسی می‌پرسد.

وی خاطرنشان کرد، روز پنجشنبه سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با رکس تیلرسون، همتای آمریکایی خود در وین وضعیت ایجاد شده را برای رسانه‌های روسی در آمریکا مطرح خواهد کرد.

زاخارووا همچنین خاطرنشان کرد، فردا اطلاعات مربوط به مذاکرات برنامه ریزی شده میان وزرای امور خارجه روسیه و آمریکا را ارایه خواهد کرد.

برچسب ها: هشدار ، مسکو ، آمریکا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی