امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۵۱۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹

توقف فعالیت‌های دیپلماتیک روسیه در صنعا

خرداد: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از توقف فعالیت‌های دیپلماتیک این کشور در پایتخت یمن خبر داد.

به گزارش خرداد از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دستگاه دیپلماسی روسیه اعلام کرد که تمامی کارکنان دیپلماتیک این کشور پایتخت یمن را ترک کرده‌اند.

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد، مسکو تصمیم گرفته است حضور دیپلماتیک خود در یمن را به دلیل وضعیت موجود در صنعا به حالت تعلیق درآورد.

وی با بیان اینکه تمامی کارکنان دیپلماتیک روسیه صنعا را ترک کرده‌اند، خاطرنشان کرد، قرار است بخشی از وظایف دیپلماتیک توسط دیپلمات‌های حاضر در ریاض انجام شود.

پیش از این وزارت امور خارجه روسیه به دنبال کشته شدن علی عبدالله صالح نسبت به وضعیت امنیتی در صنعا ابراز نگرانی کرده بود.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی روسیه خاطرنشان کرد: مسکو امید دارد که بازیگران منطقه‌ای و بین‌المللی از نفوذ خود بر جناح‌های مختلف در یمن در راستای متوقف کردن خشونت‌ها و پایان دادن به اقدامات خصمانه از طریق رویکردهای سیاسی استفاده کنند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی