امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۵۲۵۰۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰

شرط "تعطیلی ادارات" استان تهران در پی آلودگی هوا

خرداد: معاون استاندار تهران شرط تعطیلی ادارات استان تهران را در پی آلودگی هوا در روز چهارشنبه اعلام کرد.

به گزارش خرداد از تسنیم از تهران، حسن کریمی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تداوم آلاینده‌های هوا اظهار داشت: متأسفانه به‌سبب تداوم آلودگی هوا مانند چند روز گذشته هوای استان تهران در شرایط ناسالم قرار دارد، به همین سبب همه مقاطع تحصیلی استان تعطیل است.

وی ادامه داد: مصوبات استانداری مانند روزهای گذشته خواهد بود و مدارس تهران جز شهرستان‌های پردیس، دماوند و فیروزکوه تعطیل است و همچنین برگزاری تمامی مسابقات ورزشی در فضای باز ممنوع اعلام شد.

معاون عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه فعالیت تمام کارخانه‌های بتن، شن و ماسه و واحد‌های صنعتی و آلاینده فردا نیز متوقف شد تصریح کرد: فردا طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می‌شود و از همه شهروندان تقاضا می‌کنیم که اگر فعالیت مهمی در خارج از منزل ندارند با خودروی شخصی در خیابان‌ها تردد نکنند.

کریمی خاطرنشان کرد: فروش طرح زوج و فرد فردا نیز ممنوع است و همچنین نیروهای اورژانس در تمام میادین شهر‌ برای کمک‌رسانی به شهروندان مستقر هستند. تعطیلی تمامی ادارات استان تهران باید به تأیید دولت برسد و در این مورد تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی