امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۵۶۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶

معاون پارلمانی سپاه: در حوزه تئاتر و سینما جای خواهران بسیجی خالی است

خرداد: معاون حقوقی و پارلمانی سپاه با بیان اینکه بسیج زنان کشور، ظرفیت عظیم مردمی است، گفت: با حمایت و برنامه ریزی می توان از این ظرفیت که انقلابی فکر می کنند و متعهدانه عمل می کنند، به نفع بهبود شرایط جامعه استفاده کرد.

به گزارش ایسنا، سردار محمدصالح جوکار معاون حقوقی و پارلمانی سپاه پاسداران در جلسه‌ای با حضور مسئول سازمان بسیج زنان کشور  با بیان اینکه بسیج زنان کشور، ظرفیت عظیم مردمی است، اظهار کرد: با حمایت و برنامه‌ریزی می‌توان از این ظرفیت که انقلابی فکر  و متعهدانه عمل می‌کنند، به نفع بهبود شرایط جامعه استفاده کرد.

وی عرصه‌های فرهنگی و تولید فیلم را زمینه‌های خوبی برای ورود اعضای بسیج زنان دانست و گفت: در حوزه تئاتر و سینما که از عرصه‌های تاثیرگذاری محسوب می‌شود، جای حضور خواهران بسیجی خالی است.

بر اساس این گزارش، در این جلسه مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این سازمان در حوزه‌های مختلف زنان پرداخت و پیشنهاداتی را در خصوص استفاده از فکر و توانمندی بانوان بسیجی در تصمیم گیری‌های این معاونت پارلمانی سپاه ارائه کرد.

وی خاطر نشان کرد: این سازمان در هفته بسیج هزار گروه مشاوره متشکل از بسیج طلاب، بسیج دانشجویی و فرهنگی تشکیل داد که به روشنگری در زمینه فضای مجازی و بیان راه های مواجهه با کودکان و نوجوانان علاقمند به این فضا پرداختند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی