امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۵۹۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲

حمله نمایندگان کرد به یک نماینده عراقی در داخل پارلمان

خرداد: یک منبع پارلمانی امروز (دوشنبه) اعلام کرد که نمایندگان کرد به یک نماینده عراقی در داخل جلسه پارلمان در پی مناقشاتی پیرامون بودجه حمله کردند.

به گزارش خرداد از ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، این منبع خاطرنشان کرد، حمله نمایندگان کرد به جبار العبادی، نماینده عراقی در پی مناقشات و اختلافاتی پیرامون قانون بودجه صورت گرفت.

پیشتر زانا سعید، از نمایندگان عراقی گفته بود که صندوق بین المللی پول برای حمایت از دولت عراق در کنفرانس حامیان مالی این شرط را گذاشته است که دولت عراق 14 درصد از بودجه را برای اقلیم کردستان اختصاص دهد.

از سوی دیگر، یک منبع در پارلمان عراق گفت که پارلمان به مصوبه‌ای درمورد تعیین زمان جدیدی جهت انتخابات شورای استان‌داری‌ها رای داد.

این منبع خاطرنشان کرد که پارلمان از کابینه عراق خواسته است تا زمان جدیدی را برای انتخابات شورای استان‌داری‌ها تعیین کند که این زمان از دسامبر سال میلادی جاری پا فراتر نگذارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی