امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۶۱۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵

ادعای روزنامه سعودی درباره نامه سعد حریری به العبادی و آیت‌الله سیستانی

خرداد:یک روزنامه سعودی مدعی شد که نخست‌وزیر لبنان دو نامه به مرجع عالیقدر شیعیان عراق و همچنین نخست‌وزیر این کشور در مورد سفر برخی از فرماندهان گروه‌های بسیج مردمی به لبنان فرستاده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، روزنامه الوطن عربستان از یک منبع در کمیته روابط خارجی پارلمان عراق نقل کرد که سعد حریری، نخست‌وزیر لبنان اخیرا دو نامه محرمانه به حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق و آیت‌الله العظمی سید علی سیستانی، مرجع عالی‌قدر شیعیان عراق در شرق نجف فرستاده است.

این روزنامه مدعی شد که سعد حریری در این نامه‌ها از آیت‌الله سیستانی و العبادی خواسته است تا مانع از سفر رهبران گروه‌های بسیج مردمی به لبنان و همچنین مانع از ورود نیروهای بسیج مردمی عراق به مناطق لبنان شوند.

سعد حریری از حیدر العبادی به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح عراق خواست تا برای متوقف ساختن سفر رهبران گروه‌های بسیج مردمی به لبنان وارد عمل شود.

قیس الخزعلی، دبیرکل جنبش عصائب اهل‌الحق و اکرم الکعبی، دبیرکل جنبش النجباء به لبنان سفر داشته‌اند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی