امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۶۵۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶

احتمال کسر امتیاز از تیم علی کریمی به خاطر یک فوتبالیست زن

خرداد: رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره محکومیت باشگاه سپیدرود به پرداخت مطالبات بازیکن تیم فوتسال بانوان این باشگاه گفت: کمیته انضباطی تصمیم‌گیرنده نهایی درباره این است که کدام تیم از باشگاه سپیدرود، مورد محکومیت قرار می‌گیرد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال در حکمی باشگاه سپیدرود رشت را محکوم به پرداخت مبلغ ۹ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان کرد.

این مبلغ باید تا تاریخ ۱۵ فروردین برای شیما کریمی بازیکن تیم فوتسال بانوان سپیدرود واریز می‌شد. نکته‌ای که درباره این حکم وجود دارد این است که تیم فوتسال بانوان باشگاه سپیدرود رشت منحل شده و تیمی وجود ندارد که جریمه برای آن اعمال شود.

در حکمی که محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال برای حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ ارسال کرده، آمده است که باشگاه سپیدرود در صورت عدم پرداخت این مبلغ ابتدا با کسر امتیاز یا محرومیت از پنجره نقل و انتقالات روبرو می‌شود و در صورت تمرد از اجرای حکم، باشگاه به سقوط به یک دسته پایین‌تر محکوم می‌شود.

روزبه وثوق احمدی، در پاسخ به این سوال که با انحلال تیم فوتسال بانوان سپیدرود آیا حکم کمیته تعیین وضعیت برای تیم فوتبال این باشگاه اعمال می‌شود، اظهار کرد: رای محکومیت ما برای باشگاه سپیدرود رشت بوده و ما تیم را محکوم نکرده‌ایم بلکه باشگاه را محکوم کرده‌ایم. باشگاه مسئول پرداخت این مبلغ است و حتی در صورت انحلال تیم فوتسال بانوان سپیدرود، باز هم این باشگاه باید بدهی‌اش به بازیکن سابقش را پرداخت کند.

رییس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان ادامه داد: معمولا رویه فیفا این است که اگر فیفا باشگاهی را محکوم کند اولین تیم بالاترین رده‌اش مورد محکومیت قرار می‌گیرد. تصمیم‌گیری درمورد این که کدام تیم از باشگاه سپیدرود مورد محکومیت قرار بگیرد در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است. این که تیم فوتبال بزرگسالان سپیدرود جریمه شود یا تیمی دیگر، در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است و آن‌ها تصمیم‌گیرنده نهایی هستند.

 

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی