امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۶۶۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
علی دایی:

در تلویزیونی که اسم جمهوری اسلامی روی آن است مسائلی را به ناحق و دروغ پخش می‌کنید

خرداد: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: وزش شدید باد باعث شد برنامه‌های ما مقابل نفت بهم بریزد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، علی دایی پس از برد پرگل تیمش مقابل نفت تهران بیان کرد: بازی خیلی سخت و نفس‌گیری بود. سه چهار دقیقه ابتدایی را خوب شروع نکردیم اما در ادامه به بازی مسلط شدیم و با نتیجه دو بر صفر به رختکن رفتیم. در نیمه دوم بازی خوبی را ارائه دادیم و به گل سوم رسیدیم. بعد از آن، باد جریان بازی را عوض کرد.

او ادامه داد: باد شدیدی به سمت دروازه ما می‌وزید و با توجه به سیستم بازی نفت، آنها توانستند از دو توپ بلند به گل برسند. گل‌های زیادی را نتوانستیم بزنیم اما خدا را شکر می‌کنیم به گل چهارم رسیدیم. اگر خدایی نکرده اتفاقی می‌افتاد خودم را نمی‌بخشیدم. امروز مستحق این برد بودیم و بهتر از نفت بازی کردیم. نفت تمام سعی‌اش این بود از توپ‌های بلند به گل برسد. وزش شدید باد تمام برنامه‌های ما را بهم ریخت اما خدا را شکر باران توانست آن باد را ختثی کند و بازیکنانم به بازی برگشتند.

دایی گفت: ما براساس توانایی‌های بازیکنان‌مان تاکتیک را عوض کردیم. اگر دقت کرده باشید امروز سریع به حمله اضافه می‌شدیم و با پرس توانستیم به موقعیت‌های خوبی برسیم. چمن هم شرایط خوبی نداشت اما در تهران بهتر از این نداریم. خدا را شکر در تختی بازی نمی‌کردیم.

سرمربی سایپا در ادامه گفت: اگر سهمیه کسب کنیم یا نکنیم تیم را تقویت می‌کنیم و نقاط ضعف را پوشش می‌دهیم. البته از الآن زود است و ما سه بازی سخت را پیش رو داریم. بازی با سیاه‌جامگان را سخت‌ترین بازی می‌دانم. امروز دیدید چه بازی سختی داشتیم. با گسترش فولاد هم دشوار است و باید شکست رفت را جبران کنیم. بازی با پیکان را هم باید ببریم و سه فینال داریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا همچنین گفت: مدیران کارخانه به ما کمک می‌کنند و قول داده‌اند مشکلات ما را حل کنند. گروه خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم در سه بازی نتیجه گرفته و سال آینده تیم خوبی ببندیم.

او با انتقاد به عملکرد داور گفت: داور امروز سنگ تمام گذاشت و برای خودم متاسفم که در این فوتبال کار می‌کنم. برسر آقای فلاح زاده داد زدم تا از زمین بلند شود چون وقت اضافه زیادی می‌گرفتند. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. امروز اگر داور کمی به سمت ما صحنه‌ها را می‌دید، حداقل دو پنالتی باید می‌گرفت. خطاهای زیادی هم به نفع حریف گرفت که می‌توانم بگویم متاسفم.

دایی همچنین در مورد جو پیرامون تیم ملی تصریح کرد: یک سری تنش‌هایی ایجاد شده که بین دو گروه مربیان داخلی و کادرتیم ملی است و باید کمتر شود تا همه حامی تیم ملی شویم.

علی دایی در پایان نشست خبری حاضر نشد با دوربین‌های صدا و سیما مصاحبه کند. او در این باره گفت: بعد از اتفاقاتی که بعد از بازی با سپیدرود افتاد و صدای و سیمای جهموری اسلامی ایران آن مسائل را به ناحق پخش کرد، دیگر با صداوسیما مصاحبه نمی‌کنم. مردم از طریق رسانه‌های دیگر صحبت‌های مرا می‌شوند. تازه من امروز احترامتان را نگه داشتم و میکروفن‌های شما را آن‌طرف ننداختم. نشستم اینجا و صحبت‌هایم را کردم. در تلوزیونی که اسمش را جمهوری اسلامی ایران گذاشته‌اید مسائلی را به ناحق و دروغ پخش می‌کنید. سپس همین آقا در رادیو برعکس آن حرف می‌زند. تنها می‌توانم برای شما متاسف باشم که می‌خواهید مردم را علیه علی دایی بدبین کنید. کار شما کاملا عمدی بوده است. من از آن آقای هنرپیشه و یک سایت خبری شکایت کرده‌ام و آخرش را درمی‌آورم و می‌گویم به دنبال چه چیزی‌هایی هستید.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی