امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۶۶۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰

فتاحی: جام قهرمانی توسط سلطانی‌فر و تاج به پرسپولیسی‌ها اهدا می‌شود

رییس کمیته مسابقه‌های سازمان لیگ می‌گوید اهدای جام به پرسپولیس در هفته آخر و در حضور وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقه‌های سازمان لیگ درباره اهدای جام قهرمانی به پرسپولیس در پایان لیگ هفدهم گفت: با توجه به این که سپیدرود در منطقه سقوط قرار دارد و نتیجه دیدار این تیم برابر پرسپولیس برای رقبایش مهم است و با توجه به تجربه‌ای که پارسال از دیدار پرسپولیس مقابل سیاه جامگان و ضرر صبا کسب کردیم، اهدای جام به سرخ‌پوشان پایتخت را به هفته آخر که در ۷ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود موکول کردیم.

او ادامه داد: از همکارانم تشکر می‌کنم و این را باید بگویم که تا زمانی که ما هستیم تمام جام‌های داخلی به یک شکل خواهد بود و دیگر تغییری در شکل جام نخواهیم دید. جام‌های لیگ برتر، لیگ دسته یک، جام حذفی، سوپرجام و لیگ بانوان نیز دیگر با تغییر همراه نخواهد بود و جام به همان شکل است که پارسال به قهرمانان داده شد.

فتاحی درباره برگزاری مراسم  قهرمانی پرسپولیس گفت: سعی می‌کنیم که همانند سال‌های گذشته مراسمی را در شان و شخصیت لیگ ایران برگزار کنیم. این مراسم با حضور رییس سازمان لیگ، وزارت محترم ورزش و رییس فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد و جام قهرمانی به پرسپولیس اهدا خواهد شد. البته این را هم باید بگویم که لیگ ایران هنوز تمام نشده و ۵ تیم برای بقا و تعدادی نیز برای سهمیه آسیایی می‌جنگند و با همکاری سازمان‌های مرتبط، تا هفته آخر لیگ به طور منظم برگزار خواهد شد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی