امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۶۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳

برانکو: من تصمیم می‌گیرم مسلمان و سایرین بازی کنند یا نه

خرداد: سرمربی پرسپولیس شرایط تیمش را پیش از دیدار با سپیدرود تشریح کرد.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز  پرسپولیس ضمن بیان این مطلب که تیمش در دیدار پایانی مقابل سپیدرود به دنبال پیروزی است، اظهار داشت: می‌خواهیم با نتیجه‌ای خوب فصل را به پایان برسانیم، همان‌طور که تا الان نتایج خوبی گرفته‌ایم. دل‌مان می‌خواهد با برد جشن قهرمانی‌مان را شاد کنیم و البته هواداران هم بیایند و این جشن را بهتر کنند.

وی در واکنش به این موضوع که جای چه کسی در جشن قهرمانی پرسپولیس خالی است،‌ تصریح کرد: همه آنهایی که باید باشند و دوست داریم باشند، در این جشن حضور خواهند داشت. ما دوست داریم همه بازیکنان، کادرفنی، مدیریت و هواداران کنار هم باشند و جشن بگیریم. همه باید در کنار هم  بابت قهرمانی که لیاقتش را داشتیم، جشن بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای فصل آینده تیمش دارد، گفت: ما هیچ ترس و نگرانی از فصل آینده نداریم. ما فصل آینده از امسال هم قوی‌تر خواهیم شد. بازیکنان ما هم باید به سطحی که انتظار داریم، برسند. ضمن اینکه نورالهی و امید عالیشاه هم به جمع ما برگشتند و از بشار رسن هم انتظار داریم به سطح خود برسد. در کُل ما از هیچ‌کس و هیچ چیز ترسی نداریم.

برانکو در مورد انتقادهای اخیرش از داوری و دلیل این انتقادها، گفت: این را باید از کمیته داوران بپرسید. من درک می‌کنم که همه اشتباه می‌کنند، من خودم مخالف استفاده از ویدیو چکی که الان مُد شده است، هستم، چون اشتباه بخشی از ورزش است، اما یک مقدار عجیب است این اشتباهات چرا بیشتر متوجه پرسپولیس است.

مربی کروات سرخپوشان در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود قهرمانی پرسپولیس از او و تیمش انتقاد می‌شود، یادآور شد: انتقادات مغرضانه است و همیشه هم خواهد بود. آدم‌هایی هستند که همیشه از شرایط ما نارحتند اما ما بدون توجه به این مسائل راه خود را می‌رویم و خودمان را درگیر آنها نمی‌کنیم.

وی راجع به اختلاف ادامه‌دارش با محسن مسلمان نیز گفت: نمی دانم موضوع چیست و مدام به این مسئله پرداخته می‌شود. مسلمان هم مانند دیگر بازیکنان عضو تیم است و من هستم که تشخیص می‌دهم چه نفراتی بازی می‌کنند. قطعاً بازیکنانی که می‌توانند در بازی تأثیرگذار‌تر باشند و نتیجه خوبی برای تیم رقم بزنند در ترکیب قرار می‌گیرند. نمی‌دانم دیگر مشکل کجاست. بخشی که به مسائل فنی تیم مربوط می‌شود را من تصمیم می‌گیرم و بخشی را که به دیگران مربوط می‌شود، خودشان تصمیم می‌گیرند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی