امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۷۴۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴

مرگ دلخراش و آنی ۴ مرد بر اثر صاعقه

خرداد: مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: طی روز گذشته، 6 نفر بر اثر صاعقه در ملایر کشته و مجروح شدند/ در طی بارشهای اخیر بهاری، 9 نفر در استان همدان بر اثر صاعقه جان خود را از دست داده اند.

به گزارش خرداد از خبرآنلاین؛ علیمردان طالبی، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: حدود ساعت 16 عصر شنبه 12 اردیبهشت، 5 نفر از اهالی روستای توسک سفلی که در باغات این محل در حال کار بودند بر اثر صاعقه کشته و مجروح شدند.

جان باختگان، به ترتیب 25، 30 و 67 ساله بودند که متاسفانه به شکل دلخراشی بر اثر برخورد مستقیم صاعقه جان باختند و 2 نفر دیگر نیز به شدت مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

بر اثر برخورد صاعقه، یک جوان 20 ساله نیز در روستای قلعه جوق از توابع شهرستان رزن جان خود را از دست داد.

پیش از این و در حادثه برخورد صاعقه، یک جوان 22 ساله در اسدآباد، 2 برادر روستایی در نهاوند و 2 شهروند 70 و 24 ساله در روستای بوجان و روستای قلعه نو تویسرکان، جان خود را از دست دادند.
برچسب ها: حوادث ، صاعقه ، همدان
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه