امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۷۷۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰

خط خوردن 5 بازیکن از لیست شفر

خرداد: سرمربی تیم فوتبال استقلال محترمانه پنج بازیکن تیمش را از حضور در تمرینات منع کرد.

به گزارش خرداد از خبرآنلاین، مسئولان باشگاه استقلال در غیاب وینفرد شفر بازیکنان جوان زیادی را به خدمت گرفته‌اند تا این نفرات جزو سهمیه‌های جوانان و امید استقلال در لیگ هجدهم باشند، اما به نظر می‌آید همه این نفرات در لیست خرید شفر نبودند، چرا که این مربی اجازه تمرین به تعدادی از نفرات جدید تیمش نداده است.

محمدمهدی طاهری، امید سام‌کن، امیرمحمد زالی، ابولفضل محمدحسنی و شاهین طاهرخانی؛ نفراتی هستند که شفر به آنها دیگر اجازه تمرین با تیم بزرگسالان استقلال را نداده و آنها را در اختیار باشگاهش قرار داده است. با توجه به اینکه این بازیکنان قرارداد پنج ساله با باشگاه استقلال دارند می‌توانند در تیم امید آبی‌پوشان به میدان بروند یا اینکه به صورت قرضی راهی تیم دیگری شوند.

احتمال اینکه شفر در روز‌های آینده تعدادی دیگر از بازیکنان جدید تیمش را از حضور در تمرینات تیم بزرگسالان منع کند وجود دارد.

برچسب ها: استقلال ، شفر ، فوتبال
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی