امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۷۸۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳
وکیل خانواده سیدامامی :

معاون‌ امنیتی‌ وزارت‌ کشور گفت‌ بازداشت‌ شدگان‌ محیط‌ زیستی‌ را جاسوس‌ نمی‌دانیم

معاون امنیتی وزارت کشور با تاکید بر این موضوع که بازداشت شدگان محیط‌زیستی در بررسی‌های وزارت کشور هم مانند وزارت اطلاعات جاسوس شناخته نشده‌اند.
خرداد:وکیل خانواده سیدامامی گفت: معاون امنیتی وزارت کشور با تاکید بر این موضوع که بازداشت شدگان محیط‌زیستی در بررسی‌های وزارت کشور هم مانند وزارت اطلاعات جاسوس شناخته نشده‌اند، ابراز امیدواری کرد به زودی مشکلات این فعالان حل شود.

به گزارش خرداد ،خانواده‌های فعالان محیط‌زیستی بازداشت شده، همسر مرحوم سیدامامی و وکلای خانواده مرحوم سیدامامی (پیام درفشان و آرش کیخسروی) با حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ایران دیدار کرده‌اند؛ این خبری است که پیام درفشان یکی از وکلای خانواده سیدامامی به «اعتمادآنلاین» داده و گفته که جلسه خانواده‌های محیط‌زیستی با ذالفقاری در وزارت کشور برگزار شده است و خانواده فعالان محیط‌زیستی در این جلسه نسبت به وضعیت بازداشتی‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند.

 

این وکیل پایه یک دادگستری که در جلسه خانواده‌های بازداشت‌شدگان محیط‌زیستی با معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور حضور داشته، گفت: خانواده‌ها از حقوق بازداشتی‌های خود صحبت کردند و دغدغه‌های خود را در این باره با معاون امنیتی در میان گذاشتند.

 

وکیل خانواده سیدامامی ادامه داد: ذوالفقاری معاون امنیتی وزارت کشور هم درباره این موضوع تاکید کرد که دیدگاه وزارت کشور درباره بازداشت‌شدگان محیط‌زیستی مانند وزارت اطلاعات است.

 

به گفته درفشان، معاون امنیتی وزارت کشور با تاکید بر این موضوع که بازداشت شدگان محیط‌زیستی در بررسی‌های وزارت کشور هم مانند وزارت اطلاعات جاسوس شناخته نشده‌اند، ابراز امیدواری کرده که به زودی مشکلات این فعالان حل شود.

 

وکیل خانواده سیدامامی در ادامه گفت: معاون امنیتی وزارت کشور اقداماتی را که از طرف وزارت کشور در حال انجام شدن است برای خانواده‌ها توضیح داد تا هر چه سریعتر اوضاع براساس آنچه وزیر اطلاعات مطرح کرده بود و معاون امنیتی هم به آن تاکید داشت مدیریت شود.

 

این اظهارات درحالی از سوی درفشان صورت گرفته که تلاش‌های «اعتمادآنلاین» برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این جلسه از سیّد سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور و حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور بی‌نتیجه ماند.


پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی