امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۰۰۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۴

قاتل ندا و قاتل محمد حسین کوچولو فردا در مشهد اعدام می شوند/ عکس و جزئیات

 خرداد: زالو کثیف، قاتل دختر خردسال مشهدی با نام ندا که مردی ۴۱ سال است و جانی "مارمولک نشان" قاتل پسرِ ۱۰ ساله مشهدی فردا به دار مجازات آویخته می شوند

به گزارش خرداد به نقل از رکنا، اولین روزهای سال 97 بود که خبر شوکه کننده ای مربوط به قتل و آزار و اذیت دختر بچه ای در مشهد همه را شوکه کرد.


در صحنه جنایت چه گذشت؟
میوه فروش 41 ساله که دارای 3 فرزند خردسال است در اعترافاتی هولناک به قتل فجیع و آزار و اذیت دختر شش ساله ای به نام «ندا» در مشهد اعتراف کرد و بدین ترتیب ماجرای ستایش رنگ تکرار گرفت.

قاضی احمدی‌نژاد بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و کارآگاهان پلیس خراسان رضوی در محل وقوع جنایت حضور یافتند و میوه فروش جنایتکار در بازسازی صحنه قتل شرح داد که چگونه دختربچه 7 ساله را با فریب و نیرنگ به اسارت خود درآورده و پس از تعرض خفه‌اش کرده است. ابتدا بازپرس جنایی در محل واقعه به وی تفهیم اتهام کرد و آنگاه متهم در پاسخ به پرسش‌های قاضی گفت: شب مقداری شیشه خریده و مصرف کرده بودم و قرار بود به میهمانی بروم. خانه مادرزنم دعوت داشتیم. پیش‌تر همسرم با بچه‌ها به این میهمانی رفته بودند و من هم پس از آنها از منزل بیرون آمدم. در حال قدم زدن در کوچه چشمم به این دختربچه افتاد و بعد نقشه‌ای به سرم زد. داشت می‌رفت تا برای منزل‌شان از نانوایی نان بخرد. به او گفتم با من بیا تا غذا برای خانواده ات ببری و با این بهانه او را به داخل خانه کشاندم.

وقتی کارم تمام شد می‌خواستم رهایش کنم که برود اما گفت شکایتم را به پدرش خواهد کرد. با این حرف ترسیدم دستگیر شوم و به فکرکشتن او افتادم و در حالی که زیر دست هایم تقلا می‌کرد چند دستمال کاغذی را به زور توی دهانش فرو بردم و با یک دست دماغش را گرفتم و با دست دیگرم به دهانش فشار آوردم تا دستمال‌های کاغذی در گلویش فشرده شود. پس از آنکه خفه‌اش کردم هر دو لنگه کفش‌هایش را به روی پشت بام مغازه همسایه کناری انداختم. بعد جسدش را داخل یک گونی انداختم و چند کوچه بالاتر در محل خلوتی رها کردم. نان‌هایش را که خریده بود توی یک ساک پلاستیکی قرار داشت که ساک را هم روی پشت بام انداختم و بعد به میهمانی رفتم. متهم که میوه فروش سر همان کوچه بود در مدت یک ساعت جزئیات جنایتی را که مرتکب شده بود شرح داد و با اظهار ندامت و پشیمانی از این جنایت ادامه داد: من سابقه خلافی ندارم و نمی‌دانم چه شد که مرتکب چنین جنایتی شدم.

قاتل ندا پس از محاکمه در دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی به اعدام محکوم شد که پس از تایید حکم در دیوان عالی کشور این جنایتکار شیطان صفت فردا صبح به دار مجازات آویخته خواهد شد.

محمد حسین چگونه توسط قاتل مارمولک نشان کشته شد ؟

اوایل اردیبهشت ماه جوان 27 ساله معروف به قاتل مارمولک نشان که پسر 10 ساله مشهدی را با قساوت و بی رحمی به قتل رساند.

«سجاد-ر» پرایدسواری که پنجم اردیبهشت با ربودن کودک 10 ساله مشهدی، وی را به طرز وحشتناکی در جاده فرعی شهرک صنعتی مشهد به قتل رساند.

 این مرد در دادگاه کیفری استان خراسان رضوی تجاوز و قتل محمدحسین را به گردن گرفت و به اعدام محکوم شد که فردا صبح همزمان با قاتل ندا کوچولو اعدام خواهد شد.

برچسب ها: قتل ، اعدام ، مشهد
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی