امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۳۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
جدید ترین آمار جنایت سعودی ها در یمن

تعداد کودکان کشته شده بمباران امروز اتوبوس حامل کودکان یمنی به ۵۰ تن و تعداد زخمی ها به ۷۷ تن رسید

صبح امروز هواپیماهای سعودی در یک اقدام جنایتکارانه اقدام به بمباران یک اتوبوس حامل کودکان یمنی کرد که ۳۹ کودک در دم کشته شدند ولی رفته رفته تعداد کشته ها افزایش یافت
به گزارش خرداد: جدید ترین آمار جنایت سعودی ها در بمباران اتوبوس حامل کودکان یمنی به ۵۰ کشته و ۷۷ زخمی رسید،این اتوبوس در حال عزیمت به یک دوره تابستانی کلاس قرآن در شهر ضحیان بود.
با احتساب شهدای این اتوبوس تعداد کودکان کشته شده در جنگ یمن به سه هزار کودک رسید،«محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در واکنش به این اقدام سعودی‌ها، دو کشور آمریکا و انگلیس را «مسئول اصلی این جنایت» دانست، چراکه ائتلاف سعودی با سلاح، جنگنده و حمایت لجستیکی این دو کشور بیش از سه سال است که در حال بمباران مداوم یمن است.

شبکه الجزیره قطر به نقل از یونیسف نوشت: «دیگر هیچ توجیهی برای ائتلاف سعودی بعد از کشتار شماری از کودکان در حمله به صعده یمن نمانده است».

برچسب ها: یمن ، عربستان ، بمباران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی