امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۴۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴

عراق در فکر میانجیگری بین تهران– واشنگتن

خرداد:با وجود آنکه سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اعلام کرده که برنامه‌ای برای سفر نخست وزیر عراق به ایران در دستور کار نیست، یکی از اعضای ائتلاف دولت قانون عراق گفته که سفر العبادی به ایران از پیش برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایران، با وجود آنکه سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اعلام کرده که برنامه‌ای برای سفر نخست وزیر عراق به ایران در دستور کار نیست، یکی از اعضای ائتلاف دولت قانون عراق گفته که  سفر العبادی  به ایران از پیش برنامه‌ریزی شده است.جاسم محمد البیاتی با اعلام این مطلب افزوده: عراق از یک سو روابط بسیار خوبی با ایران و ترکیه دارد و از سوی دیگر با واشنگتن نیز روابط خوبی دارد، بنابراین ممکن است میان ایران و امریکا نقش میانجیگری ایفا کند و بحران به وجود آمده به دلیل مسأله سوریه و تحریم‌های امریکا علیه ایران کاهش یابد. براساس این گزارش، حیدر العبادی سه‌شنبه به ترکیه و چهارشنبه به ایران سفر خواهد کرد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی