امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۶۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳

درخشان‎پور به عنوان جوان‌ترین رییس اتحادیه شهرستان پردیس انتخاب شد

فرزین درخشان‌پور امروز با کسب ۹۷ درصد رأی موافق، بالاترین میزان رأی روسای انتخابی اتحادیه‌های اداره صنعت معدن شهرستان پردیس را کسب کرد.

خرداد: فرزین درخشان‌پور امروز با کسب ۹۷ درصد رأی موافق، بالاترین میزان رأی روسای انتخابی اتحادیه‌های اداره صنعت معدن شهرستان پردیس را کسب کرد.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا؛ حجت فضلعلی ضمن اعلام این خبر گفت: در حال حاضر ۱۲ اتحادیه در شهرستان پردیس فعالیت دارند  که اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری از جمله تشکل‌های نوپا و مهم منطقه هست که امروز دوره دوم انتخابات خود را با بالاترین میزان رأی به رییس اتحادیه برگزار کرد. صنایع شیمیایی و پلیمری شهرستان پردیس با بیش از ۵۰۰  عضو در رتبه سوم اتحادیه های فعال قرار میگیرد.

فضلعلی عصر امروز در جمع خبرنگاران درباره برگزاری این انتخابات، اظهار داشت: با استناد به بند 9 به ماده 13 آئین نامه اجرایی تبصره 3 ماده 22 قانون نظام صنفی(موضوع آیین‌نامه برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرسی اتحادیه‌های صنفی شهرستان) امروز شنبه 3 شهریورماه انتخابات اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری در ساختمان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پردیس برگزار شد.

 وی با بیان اینکه این انتخابات به صورت کاملا الکترونیکی برگزار شده و 8 برگه سفید و باطله در انتخابات امروز وجود داشت، گفت: از تعداد 261 آرای ماخوذه، فرزین درخشانپور با 235 رای و کسب 93 درصد آرا به عنوان رئیس اتحادیه صنایع شیمایی و پلیمری شهرستان پردیس انتخاب شد.

فضلعلی افزود: ادیک مگردیچیان با 111 رای ماخوذه به عنوان نائب‌رئیس اول هیات‌مدیره، محمدهادی محمدی با 85 رای مأخوذه به عنوان نائب رئیس دوم اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری شهرستان انتخاب شدند.

رئیس اداره صنعت معدن شهرستان پردیس ادامه داد: سید فرید سادات شبیری با 83 رأی ماخوذه به عنوان دبیر و شعبانعلی آشکاران با 59 رای ماخوذه به عنوان خزانه‌دار اتحادیه فوق انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: امین گلمحمدی با 58 رأی و ثریا عباسی با 40 رای ماخوذه به عنوان اعضای علی البدل اول و دوم اتحادیه صنایع شیمیایی و پلیمری شهرستان پردیس دارای آرای مأخوذه شدند.

رئیس اداره صنعت معدن شهرستان پردیس اظهارکرد: تا پایان هفته دولت 2 انتخابات اتحادیه‌های صنفی فن آوران و مصالح ساختمانی در همین اداره برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: تا پایان شهریورماه سه انتخابات اتحادیه‌های صنفی نانوایان، رستوران‌داران و خاروبارفروشان برگزار و روسا، اعضای هیات‌مدیره و بازرسان جدید و منتخب در رأی‌گیری الکترونیکی معرفی می‌شوند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی