امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۶۶۰۶
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹

۱۳ داعشی در جنوب موصل به هلاکت رسیدند

یک منبع امنیتی در استان نینوا امروز یکشنبه از هلاکت ۱۳ تروریست داعشی و دستگیری ۲ تن دیگر در یکی از روستا‌های جنوب موصل خبر داد.
به گزارش خرداد و به نقل از پارسینه"سلام العکیدی" از فرماندهان نظامی مستقر در نینوا گفت: بعد از ظهر امروز در یک عملیات امنیتی پیشدستانه علیه گروه تروریستی داعش در داخل روستای "تل السبت" در ناحیه حمام العلیل واقع در ۲۰ کیلومتری جنوب موصل ۱۳ تروریست داعشی به هلاکت رسیده و ۲ تن نیز دستگیر شدند.

وی افزود که در پی کشته شدن ۳ نیروی پلیس به زودی عملیات امنیتی بزرگی برای تعقیب عناصر داعش آغاز خواهد شد.

از سوی دیگر در پی انفجار دو بمب در بازار سبزیجات در شهرستان "تلکیف" در ۲۰ کیلومتری شمال موصل ۴ غیرنظامی زخمی شدند.

نیرو‌های عراقی روز شنبه با انجام عملیاتی امنیتی یکی از مخفیگاه‌های داعش در منطقه "المغر" از توابع ناحیه "الشوره" در شهر موصل واقع در شمال این کشور را هدف قرار دادند که در پی آن ۱۰ تروریست داعشی به هلاکت رسیدند.

«حیدر العبادی» نخست‌وزیر و فرمانده نیرو‌های کل مسلح عراق نوزدهم آذرماه سال ۱۳۹۶، رسما آزادی کامل خاک این کشور از دست داعش و تحقق پیروزی بزرگ را اعلام کرد. در همان روز، الحشد العشبی از پایان عملیات نظامی در الجزیره و البادیه در غرب عراق و سیطره کامل بر مرز‌های مشترک با سوریه خبر داد.

نیرو‌های عراقی همچنان به عملیات پاکسازی کامل مناطق این کشور از لوث بقایای گروه تروریستی داعش در این کشور ادامه می‌دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی