امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۶۶۴۳
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹

۱۳ داعشی در شمال عراق کشته شدند

خبرگزاری آلمانی د.پ. آ یکشنبه شب به نقل از یک منبع امنیتی در استان نینوا، از کشته شدن 13 عنصر گروهک تروریستی داعش در یکی از روستاهای جنوبی شهر موصل واقع در شمال غرب عراق خبر داد.
به گزارش خرداد و به نقل از العالم، سرهنگ «سلام العکیدی' اعلام کرد که علاوه بر کشته شدن این 13 تن، دو داعشی دیگر نیز در روستای 'تل السبت' در ناحیه حمام العلیل در 20 کیلیومتر جنوب موصل دستگیر شدند.

العکیدی گفت که این منطقه پس از آن که هفته گذشته، سه تن از اعضای پلیس به دست تروریست ها کشته شدند، شاهد عملیات گسترده تعقیب عناصر داعش بوده است.

همچنین، دو بسته انفجاری به صورت متوالی بازار تره بار در شهرستان 'تلکیف' از توابع استان نینوا در شمال غرب عراق را روز یکشنبه به لرزه درآورد که در جریان آن چهار تن زخمی شدند.

با وجود آن که عراق در دسامبر 2017 (آذر 96) از پیروزی کامل بر گروهک تروریستی داعش خبر داد، اما اخیرا مناطق مختلفی از استان نینوا شاهد نفوذ دوباره برخی از عناصر تروریست ها، عملیات انفجاری، ربایش و حمله این گروهک به نیروهای امنیتی و غیر نظامیان عراقی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی