امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۸۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶

جروزالم پست:آمریکا از اسرائیل خواست به عراق کاری نداشته باشد

تارنمای روزنامه صهیونیستی جروزالم پست نوشت که در پی اخطار رژیم صهیونیستی در باره حمله به عراق، مقامات آمریکایی از مقامات این رژیم خواسته اند که به عراق کاری نداشته باشند.
خرداد: تارنمای این روزنامه روز سه شنبه افزود : براساس گزارش شبکه تلویزیونی «کان» مقامات آمریکایی به مقامات نظامی اسرائیل گفته اند 'عراق را به ما بسپارید.' 
به گزارش خرداد و به نقل از ایرنا:طبق این گزارش، واشنگتن در چند هفته گذشته از اسرائیل خواسته تا هیچ حمله هوایی به عراق انجام ندهد. هفته ها پیش رسانه های غربی گزارشی منتشر کردند که تهران موشک های بالستیک با قابلیت هدف قرار دادن اسرائیل به عراق فرستاده است.
به اعتقاد کارشناسان هدف از انتشار این خبرها اختلاف افکنی بین ایران و عراق و تاثیرگذاری بر روند تشکیل دولت بغداد است.
مقامات ایران و عراق این ادعاها را بی اساس توصیف کرده اند.
بهرام قاسمی روز شنبه گفت: آن چه توسط برخی کانون های شناخته شده و برخی رسانه ها تحت عنوان انتقال موشک های ایرانی به عراق مطرح و منتشر شده است، سخن و کلامی بی ربط و از اساس دروغ است.
وی اظهار داشت: این اخبار صرفا با هدف ایجاد هراس نزد کشورهای منطقه و در ادامه سیاست های ایران هراسی و ایران گریزی مطرح شده است؛ اخباری کاملا کذب و مضحک که هدفی جز تحت تاثیر قرار دادن روابط خارجی ایران، بخصوص روابط با همسایگان را در بر ندارد.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی