امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۸۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷

پاکسازی مرز استان الانبار و کربلا از حضور تروریست‌های داعش

نیروهای امنیتی عراق عصر (چهارشنبه) در مابین استان کربلا و الانبار، با تروریست‌های داعش درگیر شدند.
خرداد:در پی گزارش حضور عناصری از تروریست‌های داعش در شمال دریاچه «الرزازه» در شمال استان کربلا و هم‌مرز با استان الانبار، چندین گروه از نیروهای امنیتی وارد درگیری با تروریست‌ها شده و توانستند منطقه را پاکسازی کنند.

به گزارش خرداد و به نقل از افکار نیوز:به گفته‌ی یک منبع امنیتی، پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر تجمع عناصری از داعش در نزدیکی دریاچه «الرزازه» گروهی از نیروهای اطلاعاتی استان بابل به همراه نیروهای عشایر و بخشی از نیروهای تیپ ویژه وارد درگیری شدند.

پس از حضور نیروهای عراقی در منطقه، یکی از عوامل انتحاری داعش برای فرار باقی عناصر، خود را منفجر کرد که در پی آن، دو افسر و یک تن از نیروهای عشایر زخمی و دو تن دیگر نیز کشته شدند.

پس از وقوع درگیری، عملیات استان الانبار نیز نیروهای کمکی خود را وارد منطقه کرد. همچنین یک جنگنده نیروی هوایی نیز بر فراز منطقه به پرواز در آمد.

تروریست‌های داعش پس از نابودی خلافت مورد ادعای آن‌ها در عراق به صورت هسته‌های خاموش در مناطق بیابانی استان الانبار و همچنین در کوههای ما بین استان دیالی و کرکوک و صلاح‌الدین پراکنده شده‌اند و هر از گاهی به روستاها حمله می‌کنند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی