امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲

زنگنه: تصمیمی برای 2 نرخی شدن بنزین گرفته نشده است

وزیر نفت با بیان این که هنوز تصمیمی برای افزایش و یا دو نرخی شدن بنزین اخذ نشده است، گفت: بنزین به میزان کافی وجود دارد و مشکلی نیست.
خرداد:بیژن زنگنه امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، درباره کمبود بنزین سوپر اضافه کرد: بنزین به میزان کافی وجود دارد، امکان دارد که یک جایگاهی بنزین سوپر کافی نداشته است.

به گزارش خرداد و به نقل از العالم وزیر نفت درباره قاچاق سوخت نیز تصریح کرد که حجم قاچاق زیاد شده است. «این موضوع مختص به قاچاقچیان نیست و همه هستند.»

زنگنه درباره سرمایه گذاری در میدان های نفتی الوند و البرز نیز گفت: توافق ما با جمهوری آذربایجان درباره میدان های یاد شده در اواخر پارسال انجام شده و قرار است منافع آن پس از بهره برداری به صورت برابر تقسیم شود.

اجحاف در حق مصرف کنندگان نهایی پتروشیمی

‎وی درباره عرضه محصولات پتروشیمی در بورس نیز گفت: آنچه اکنون در بورس رخ داده، ارتباطی به پتروشیمی ها ندارد؛ مسایل مربوط به تنظیم بازار است که باید برای آن تصمیم گیری شود، زیرا اکنون در حق مصرف کنندگان نهایی اجحاف می شود.

وزیر نفت در عین حال نرخ خوراک گاز پتروشیمی ها را منطقی دانست و گفت: میزان آن به قیمت صادرات نیست؛ اکنون نرخ گاز صادراتی حدود 20 سنت است.

زنگنه ادامه داد: نرخ تسعیر ارز پتروشیمی ها براساس نرخ رسمی است و آنها محصولات خود را براین اساس می فروشند.
برچسب ها: زنگنه ، نفت ، دو نرخی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی