امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸

دستگیری 4 قاچاقچی و کشف یک تن و 129 کیلو مواد افیونی

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از دستگیری 4 قاچاقچی و کشف یک تن و 129 کیلوگرم مواد افیونی خبر داد.
خرداد: سرهنگ "محمدرضا نصیری" گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "ایرانشهر" با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس "مهرستان" از فعالیت یک باند بزرگ قاچاق موادافیونی مطلع شدند.

به گزارش خرداد و به نقل از برنا وی افزود: مأموران پس از انجام اقدامات تخصصی و اشراف اطلاعاتی، روز گذشته یک دستگاه خودرو پژو پارس متعلق به اعضای این باند را در ایرانشهر شناسایی و با کنترل نامحسوس هنگام ورود به مخفیگاه آن را متوقف و با دستگیری راننده و بازرسی از محل، 423 کیلو و 700 گرم تریاک کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در همین راستا جان برکفان پلیس مبارزه با موادمخدر با شناسایی مخفیگاه دوم اعضای این باند در یکی از روستاهای شهرستان مهرستان در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در این عملیات ضمن دستگیری 3 قاچاقچی، 414 کیلو و 846 گرم تریاک، 291 کیلو و 195 گرم حشیش، ۴ قبضه اسلحه کلاش، ۱۷ قبضه خشاب، 2 هزار و ۸۶۰ تیر جنگی کلاش و یک قبضه خشاب گرینف کشف شد.

سرهنگ نصیری با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا اظهار داشت: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی و حضور کامل در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد تا قانون شکنان و قاچاقچیان به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی