امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

دستگیری 4 سارق حرفه ای و 4 مال خر در ادربیل

رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل از دستگیری ۴سارق حرفه ای و ۴مال خر در اردبیل خبر داد.
خرداد: به موجب سرقت هایی که در دو ماه اخیر در سطح شهر اردبیل انجام گرفته بود در شهرک های سینا، سبلان و شهرک های بعثت و کوثر موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان استان قرار گرفت و با تلاش شبانه روزی نهایتا سارقان که 3 نفر مرد و یک نفر زن و چهار نفر مال خر اموال مسروقی بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خرداد و به نقل از صدا و سیما وی بیان کرد: این سارقان در اعترافاتشان به 39 فقره سرقت منزل و 9 فقره سرقت مغازه که جمعا ارزش ریالی امول سرقت شده بالای 4 میلیارد و 300 میلیون ریال بوده کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل بیان کرد: موضوعی که هم استانی ها باید به این مسئله توجه کنند همچنان پنجره های بدون نرده و حفاظ و تراس های طبقات که بدون حفاظ هستند را مورد توجه قرار دهند و در نگهداری طلاجات اضافه در منزل  که سبب تحریک سارقان می شود دقت کنند تا مشکلی پیش نیاید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی