امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶

رفع تصرف بیش از ۵ هزار مترمربع از اراضی بستر رودخانه فرحزاد

مدیر امور آب تهران بزرگ از آزادسازی مساحت بیش از ۵ هزار مترمربع از بستر رودخانه فرحزاد در اراضی جاده قدیم امامزاده داوود از توابع شهرستان تهران با دریافت حکم قضائی خبر داد.
خرداد:، علیرضا نیکنام با اعلام این خبر گفت: امور آب تهران بزرگ با کسب یک فقره دستور قضائی صادره از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و حضور کارشناسان آب‌های سطحی، حقوقی و گشت و بازرسی این امور و نظارت نمایندگان انتظامی، با استفاده از تجهیزات مهیا شده نسبت به قلع و قمع ساخت و ساز غیر مجاز در بستر رودخانه فرحزاد شامل دیوارکشی اقدام نموده است.

به گزارش خرداد و به نقل از ایسنا وی افزود: با انجام این عملیات ۵ هزار مترمربع از بستر رودخانه فرحزاد در اراضی جاده قدیم امامزاده داوود از توابع شهرستان تهران آزادسازی شد.

مدیر امور آب تهران بزرگ با هشدار نسبت به لزوم هوشیاری مردم به هنگام انجام معاملات در نزدیکی رودخانه‌ها گفت: افرادی که قصد انجام معامله در نزدیکی رودخانه‌ها را دارند حتما پیش از انجام معامله از شرکت آب منطقه‌ای تهران استعلامات لازم اخذ کنند تا در آینده متحمل هیچگونه ضرر و زیان نشوند.

نیکنام در پایان ضمن قدردانی از تلاش و زحمات شبانه روزی ماموران امور منابع آب درخصوص انجام صحیح وظایف قانونی خود تاکید کرد: امور منابع آب تهران بزرگ به عنوان متولی آب در حوزه عملکرد شهرستان و به عنوان نماینده شرکت آب منطقه‌ای تهران با جدیت و بر اساس قانون نسبت به برخورد با هرگونه تخلف در زمینه آب‌های سطحی و زیرزمینی اقدام و اهتمام جدی خواهد داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی