امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰

2 محموله قاچاق در نیشابور کشف شد

فرمانده انتظامی نیشابور از کشف محموله لوازم آ‌رایشی، بهداشتی و داروهای فاقد مجوز به ارزش 260 میلیون ریال و سوخت قاچاق از یک دستگاه کامیونت در این شهرستان خبر داد.
خرداد:سرهنگ حسین دهقان پور افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان در پی اطلاع از انبار لوازم آرایشی، بهداشتی و قرص های فاقد مجوز در یک منزل مسکونی به این محل اعزام و در بازرسی از آن سه هزار و 490 عدد انواع قرص های فاقد مجوز و 319 قلم انواع لوازم آرایشی، بهداشتی قاچاق کشف کردند.
به گزارش خرداد و به نقل از ایرنا وی اظهار داشت: در این ارتباط یک متهم دستگیر شد و تحویل مراجع قضایی شد.
وی گفت: در عملیاتی دیگر نیز ماموران انتظامی بخش سرولایت نیشابور حین کنترل جاده ها به یک دستگاه کامیونت حمل سوخت مشکوک شده و در بازسی از آن چهار هزار و 500 لیتر نفت سفید قاچاق به ارزش تقریبی 30 میلیون ریال کشف کردند.
سرهنگ دهقان پور افزود: 2 متهم در این ارتباط دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

* عامل برداشت غیر مجاز از حساب بانکی در نیشابور دستگیر شد
به گزارش دیگری از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی نیشابور گفت: عامل برداشت غیر مجاز 2 میلیارد و 440 میلیون ریال از یک حساب بانکی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ دهقان پور افزود: در پی شکایت فردی مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی وی، کارشناسان پلیس فتا پس از تحقیقات متوجه شدند فردی طی پنج فقره تراکنش مبلغ مزبور را به صورت خرید اینترنتی ارز دیجیتال از حساب بانکی شاکی خارج کرده است.
وی اظهار داشت: در ادامه تحقیقات متهم 32 ساله که مدارک هویتی خود را جعل کرده بود شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر شد.
وی گفت: شاکی پس از دانلود یک نرم افزار در فضای مجازی، اطلاعات و رمز دوم کارت خود را در یک درگاه جعلی وارد و متوجه جعلی بودن نرم افزار و درگاه بانک نشده و متهم نیز با استفاده از غفلت شاکی پس از سرقت اطلاعات کارت وی، برداشت های غیر مجاز را انجام داده است.
شهرستان 450 هزار نفری نیشابور در 127 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد. 
برچسب ها: قاجاق ، کشف ، نیشابور
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی