امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸

۸ شهید و ۵ زخمی در یورش هوایی جنگنده های سعودی به الحدیده و الجوف

خرداد:شهادت و زخمی شدن شماری دیگر از غیرنظامیان یمنی در حملات هوایی ائتلاف تحت سرکردگی سعودی ها و حملات یمنی ها به مواضع ارتش عربستان در جیزان و نجران از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.

به گزارش خرداد و به نقل از مهر به نقل از المسیره، در حملات جنگنده های ائتلاف سعودی به استانهای الحدیده و الجوف ۱۳ یمنی شهید و زخمی شدند.

منابع یمنی اعلام کردند: در حملات هوایی به منطقه کیلومتر ۱۶ در استان الحدیده ۴ غیرنظامی شهید شدند. همچنین در یورش هوایی به  منازل شهروندان در منطقه المغرس جنوب التحیتا در الحدیده ۲ غیرنظامی شهید و یک نفر دیگر زخمی شدند.

در استان الجوف نیز در حملات جنگنده های ائتلاف سعودی به منازل شهروندان یمنی، دو شهروند یمنی شهید و ۴ نفر دیگر زخمی شدند که در میان آنها یک کودک به چشم می خورد.

از سوی دیگر ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع نظامیان سعودی را در الخشل، المجازیع و مشعل در جیزان زیر آتش سنگین توپخانه ای قرار دادند.

در شرق جبل الدود و شرق جبل دخان نیز یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن موشک زلزال۱ به سوی مواضع نظامیان سعودی شلیک کرد.

همچنین ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع ارتش عربستان در نجران را با کاتیوشا هدف قرار دادند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی