امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

خراسان رضوی،زیستگاه زیست 550 گونه حیوانی

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوی گفت: ۵۵۰ گونه پستاندار، پرنده، خزنده، ماهی، دوزیست ‌و بی مهره در استان زیست می کنند و با توجه به تلاش شبانه روزی محیط بانان استان امیدوار هستیم در سرشماری مهرماه امسال شاهد بهبود جمعیت علف خواران و گوشت خواران استان باشیم.
خرداد:مرکز خراسان رضوی،  تورج همتی در حاشیه نشست با سمن های زیست محیطی در نیشابور با اشاره به شناسایی و دستگیری ۴۱۷ متخلف شکار و صید غیر زیست 550گونه حیوانی در خراسان رضویمجاز در استان گفت: تعداد محیط بانان این سازمان در استان ۱۵۰ نفر است که با توجه به استانداردهای جهانی و وسعت دو و نیم میلیونی هکتاری، عرصه های طبیعی استان  این رقم باید هشت برابر شود.

به گزارش خرداد و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما وی افزود: در استان بیش از 300 هزار نفر فعال محیط زیستی در قالب سازمان های مردم نهاد وجود دارد که از این نظر رتبه اول کشور را در اختیار داریم.
برچسب ها: خراسان ، گونه ، حیوانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی