امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۷

کشف 3 کیلو هروئین در یک منزل در شیراز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، در بازرسی از یک منزل 3 کیلوگرم هروئین کشف و دو نفر قاچاقچی دستگیر شدند.
به گزارش خرداد:سرهنگ "عبدالله خسروانی" اظهارداشت:مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از خبری مبنی بر فروش مواد مخدر در منزل توسط افرادی به هویت معلوم در یکی از محله های شیراز مطلع و بلافاصله در محل حاضر شدند.
به گزارش خرداد و به نقل از برنا وی ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضایی وارد منزل شده و در بازرسی از آن محل، میزان 3 کیلوگرم هروئین کشف و در این راستا 2 نفر متهم که خواهر و برادر بودند دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، از شهروندان درخواست کرد: به محض اطلاع از فعالیت مشکوک و غیرقانونی در این حوزه سریعآ مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی