امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۷۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸

انهدام باند سارقان با 24 فقره سرقت در شیراز

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری 2 نفر سارق قطعات خودرو که به صورت باندی اقدام به سرقت می کردند با 24 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.
خرداد:،سرهنگ "دلاور القاصی مهر" اظهارداشت:در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو، اکیپ ویژه ای از ماموران انتظامی شهرستان شیراز برای شناسایی و دستگیری سارقان وارد عمل شدند.
وی اظهار کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و تحقیقات گسترده، 2 نفر سارق که به صورت باندی اقدام به سرقت قطعات خودرو می کردند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در حین سرقت دستگیر شدند.
به گزارش خرداد و به نقل از فارس:فرمانده انتظامی شهرستان شیراز، افزود: سارقان در تحقیقات اولیه به 24 فقره سرقت اقرار و تعدای از قطعات خودرو از آنان نیز کشف و تحویل مالباختگان شد.
سرهنگ القاصی مهر با بیان اینکه متهمان تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، از مالکان وسایل نقلیه خواست حتما نکات پیشگیری و ایمنی را رعایت تا سارقین فکر سرقت را از سرشان نگذرانند.

برچسب ها: سارق ، باند ، شیراز
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی