امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
رییس پلیس راه غرب استان تهران:

ترافیک در مسیر تهران ساوه نیمه سنگین است

اسلامشهر- رییس پلیس راه غرب استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در مسیر تهران ساوه خبر داد.
خرداد:سرهنگ حامد محمودی، رییس پلیس راه غرب استان تهران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت محور های مواصلاتی غرب استان تهران اظهار داشت: در برخی مقاطع  آزادراه ساوه تهران شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

به گزارش خرداد و به نقل از مهر محمودی در ادامه افزود: در خروجی های تهران و عوارضی اتوبان تهران- قم حجم خودروها بالا رفته و شاهد حرکت کند وسایل نقلیه هستیم.

وی ترافیک در محورهای دیگر غرب استان تهران از جمله محور تهران-شهریار را نیز عادی و روان خواند و بیان داشت: مسافران عزیز ساعات و روزهای پیک ترافیک را برای بازگشت از مسافرت انتخاب نکنند.

رییس پلیس راه غرب استان تهران با اشاره به جاده قدیم قم محدوده حسن آباد نیز بیان داشت: در اینمسیر نیز ترافیک نیمه سنگین بوده و در طول محور ترافیک پر حجم گزارش شده است.

محمودی با اشاره به ترافیک محورهای مواصلاتی گفت: در این محورها باید از تعجیل و شتاب زدگی خودداری کرد و به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام گذاشت و رانندگان نهایت دقت و توجه را داشته باشند تا خدایی ناکرده دچار حوادث ناگوار نشوند.
برچسب ها: پلیس ، ساوه ، ترافیک
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی