امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۷۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۸

۴ نفر توسط آتش‌نشانان همدانی نجات یافتند

همدان - رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: طی روز گذشته ۴ نفر توسط آتش‌نشانان همدانی نجات یافتند.
خرداد:طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات ۹ عملیات اطفای حریق و ۴ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش نشانان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

به گزارش خرداد و به نقل از مهر:وی گفت: روز بیستم شهریورماه شهروندان همدانی ۳۵۵ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند که از این تعداد تماس ۱۳ مورد منجر به عملیات شده است.

بیاناتی بابیان اینکه ۱۲ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده و ۵۰ تماس اشتباه بوده است، گفت: متاسفانه ۲۸۰ مورد از تماس ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

وی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۹ مورد آتش سوزی شامل ۲ مورد حریق باغ در حسن آباد و کمال آباد و ۷ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در اعتمادیه، جاده فقیره، متخصصین، سعیدیه ۲ مورد، شهرک بهشتی و بلوار شهید فهمیده بوده است.

بیاناتی گفت: همچنین ۴ مورد عملیات امداد و نجات شامل ۲ مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور در شهید زمانی و شهرک بهشتی، مهار حیوانات در رسالت و عملیات امداد و نجات در حادثه واژگونی خودرو در بلوار بسیج توسط آتش نشانان به انجام رسید.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد: تعداد ۴ نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده است.
برچسب ها: همدان ، آتش نشان ، نجات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی