امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۷۴۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹

احتمال برکناری «ترزا می» قوت گرفت

تعدادی از نمایندگان حزب حاکم محافظه‌کار انگلیس با برگزاری نشستی چگونگی و زمان برکناری «ترزا می» نخست وزیر این کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
خرداد: به نقل از بی‌بی‌سی، تعدادی از نمایندگان حزب حاکم محافظه‌کار انگلیسموسوم به «توری» نشستی را برگزار کرده‌اند که در آن چگونگی و زمان برکناری «ترزا می»نخست وزیر این کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

به گزارش خرداد و به نقل از دانا:بر اساس اعلام این رسانه، حدود ۵۰ نماینده عضو «گروه تحقیق اروپایی» که مخالف طرح نخست وزیر برای خروج لندن از اتحادیه اروپا هستند، در جلسه مذکور آشکارا درباره «تغییر و دستکاری در قوانین انتخاب رهبر حزب» صحبت کرده‌ اند.

یک منبع آگاه به خبرگزاری بی‌بی‌سی اعلام کرد که تعدادی از حاضران در این نشست نامه‌ های عدم اعتماد خود به نخست وزیر را تحویل مسئولان حزب توری نیز داده‌اند.

بر اساس آیین‌ نامه حزب محافظه‌ کار انگلیس، اگر ۱۵ درصد از نمایندگان - در حال حاضر ۴۸ نفر از ۳۱۵ نماینده محافظه‌کار - موضوع عدم اعتماد به نخست وزیر را مطرح کنند، باید انتخابات رهبری حزب برگزار شود.

روزنامه «سان» امروز چهارشنبه در گزارشی نوشت که دفتر نخست وزیر انگلیس در حال تهیه طرح‌ هایی محرمانه است تا در صورت رد شدن کلیات طرح فعلی از سوی اتحادیه اروپا در هفته آینده به صورت کلّی آن را کنار بگذارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی