امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۸۹۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷

انگلیس: حمله موشکی ایران به کردستان عراق خطرناک و نامناسب بود / تمام طرف‌ها خویشتن‌داری کرده و به حاکمیت ارضی عراق احترام بگذارند

خرداد:یک سخنگوی دولت انگلیس در واکنش به حمله موشکی ایران به مقر گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب در کردستان عراق، خواستار خویشتن‌داری تمام طرف‌ها و احترام به حاکمیت ارضی عراق شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، سخنگوی دولت انگلیس بابیان اینکه این کشور تحولات اخیر در عراق را با نگرانی دنبال می‌کند افزود، سفیر انگلیس در عراق، هفته جاری، برای گفتگو با تمام طرف‌ها به شهر کویا در اقلیم کردستان سفر کرد.

وی بابیان این ادعا که حمله موشکی ایران خطرناک و نامناسب بوده است افزود: انگلیس از بیانیه دولت بغداد، اقلیم کردستان و نماینده ویژه سازمان ملل در امور عراق حمایت کرده و از تمام طرف‌ها می‌خواهد که از خود خویشتن‌داری نشان داده و به حاکمیت ارضی عراق احترام بگذارند.

سخنگوی دولت انگلیس همچنین از طرف‌ها عراقی خواست تا تشکیل دولت فراگیر در این کشور بر اساس جدول زمان‌بندی‌شده در قانون اساسی را مدنظر قرار دهند.

روز شنبه گذشته (۱۷ شهریور) در پی شرارت‌های گروهک‌های تروریستی وابسته به دشمنان، و اقدام آن‌ها علیه مناطق مرزی ایران از اقلیم کردستان عراق، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ۷ فروند موشک، محل استقرار، جلسه سران تروریستها، و مرکز آموزشی آنان را هدف قرار داد.

در این عملیات، مرکز توطئه علیه امنیت ملی ایران منهدم و ده‌ها تن از سران و عناصر مهم عملیاتی گروهک‌های تروریستی به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی