امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۹۰۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲

رعب و وحشت کومله در اصناف استان کردستان ! + جزییات

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اخبار منتشر شده مبنی بر وجود ناآرامی های گسترده در استان کردستان را رد کرد و گفت: ما این تجمعات را صنفی می دانیم و برای حل آن تلاش می کنیم.
خرداد:ولی ا... نانواکناری در گفت و گو با خانه ملت گفت: ناآرامی ها در کردستان وجود ندارد و برخی راجع به موضوعاتی درخواست هایی داشتند که منجر به شکل گیری تجمعاتی در این استان شد. وی با بیان این که این تجمعات جنبه صنفی دارد، تصریح کرد: در این تجمعات برخی ناپختگی می کنند و دست به اقداماتی نادرست می زنند که البته این اقدامات برای مردم هم قابل قبول نیست. در همین باره سید احسن علوی نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس به ایرنا گفت: مسئله نا آرامی های اخیر موضوع عمده و فراگیری نبوده است، بلکه زیادتر هیاهو و ماجراجویی های رسانه های خارجی است. عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: هر مسئله ای که به هر شکلی امنیت مناطق مرزی، استان و کشور را به هم بریزد برای هیچ کس خوشایند نیست. براساس گزارش راه دانا، چهارشنبه هفته گذشته گروهک های تجزیه طلب کومله با  همراهی رسانه های معاند، سعی کردند مردم برخی شهرهای استان کردستان را با فشار رسانه ای و ایجاد رعب و وحشت وادار کنند که در اعتراض به اعدام سه تن از اعضای گروهک کومله اعتصاب کنند. از همان ابتدای اجرای عملیات چون می دانستند مردم با آن ها همراهی نمی کنند، گفتند اگر کسی به این اعتصاب نپیوندد خودفروخته است و باید تاوان پس بدهد و یقین بداند در امان نخواهد بود. همچنین فارس سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان نیز گفت: تعطیلی بازار زیبنده کسبه و بازاریان ما نبود هر چند این موضوع را پیگیری و لیدرهای آن را شناسایی می کنیم.وی افزود: بخشی از دلایل موشک باران اتاق جلسه سران حزب دموکرات به دلیل عهدشکنی آنان در زمینه نبود فعالیت نظامی آن ها در کشورمان بود که تعهد خود را نادیده گرفتند.
منبع: خانه ملت
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی